ŘADOVÉ DOMY MALÉ POLE SLAVIČÍN

Slavičín, byt 3+kk s terasou resp. balkónem, sklepem, parkovacím stáním u domu, vlastní zahradou a v pasivním energetickém standardu? Ano, přesně toto nabízí unikátní projekt Řadové domy Malé Pole Slavičín!

V klidné části Slavičína na nově vzniklé lokalitě v části Malé Pole vznikne šest řadových rodinných domů s až 18 bytovými jednotkami. Jednotlivé rodinné domy jsou značeny písmeny A, B, C, D, E a F. Objekty A, C a E mají stejné typické půdorysy a liší se pouze rozdílným výškovým osazením do okolního terénu. To samé platí i o objektech B, D a F.

Každý rodinný dům je tvořen třemi podlažími - dvěma nadzemními a obytným podkroví. Každé patro je tvořeno samostatnou bytovou jednotkou o dispozici 3+kk. Každá bytová jednotka má k dispozici samostatné parkovací stání před domem a vlastní prostornou sklepní kóji, která nabízí dostatek prostoru pro skladování nebo např. pro kutilskou dílnu. Navíc, ke každé bytové jednotce přísluší samostatná část zahrady, kde můžete odpočívat, pěstovat rostliny, zeleninu nebo např. vytvořit prostor pro grilování.

Energeticky úsporné bydlení

Aby toho nebylo málo, tak řadové domy budou i mimořádně energeticky úsporné! Byly totiž navrženy v pasivním standardu. Pasivní řadový dům má tedy všechny předpoklady pro nízké náklady na vytápění a ohřev teplé vody, což každého v dnešní době neustále rostoucích cen energií určitě potěší.

Vytápění řadového domu bude pomocí úsporného tepelného čerpadla vzduch-voda s vysokým topným faktorem. V bytových jednotkách bude moderní podlahové vytápění.

K ohřevu teplé vody bude kromě tepelného čerpadla sloužit i obnovitelná energie slunce, protože k ohřevu teplé vody budou použity solární kolektory umístěné na střeše řadového domu.

O kvalitní vnitřní prostředí se v jednotlivých bytových jednotkách postará samostatná větrací jednotka s vysokou účinností zpětného získávání tepla.

VIZUALIZACE EXTERIÉRU ŘADOVÝCH DOMŮ

VIZUALIZACE INTERIÉRU - 1. NP OBJEKT TYPU B

VIZUALIZACE INTERIÉRU - 2. NP OBJEKT TYPU A

VIZUALIZACE INTERIÉRU - PODKROVÍ OBJEKTU TYPU B

TYPICKÉ PŮDORYSY OBJEKT A, C a E

Objekt typu A - Typický půdorys 1. NP
Objekt typu A - Typický půdorys 2. NP
Objekt typu A - Typický půdorys podkroví

TYPICKÉ PŮDORYSY OBJEKT B, D a F

Objekt typu B - Typický půdorys 1. NP
Objekt typu B - Typický půdorys 2. NP
Objekt typu B - Typický půdorys podkroví
Objekt typu B - Typický půdorys sklepních kójí