Lokalita Malé Pole Slavičín

O projektu

Toužíte po přírodě, ale zároveň byste chtěli využívat výhod města? Pokud hledáte místo, které by Vám poskytovalo obojí, seznamte se s projektem Satelit RD Malé Pole Slavičín. Jedná se o nově vzniklou lokalitu ve městě Slavičín v části Malé Pole. Lokalita poskytuje 38 rovinatých a zasíťovaných stavebních pozemků pro výstavbu rodinných domů na zelené louce a 2 pozemky s možností využití jako zahrady.

Cílem bylo vytvořit kvalitní projekt, který respektuje moderní trendy ve stavebnictví. Kromě prodeje zasíťovaných stavebních pozemků společnost INSTOP DEVELOPER s.r.o. nabízí i možnost výstavby moderních typových rodinných domů, které byly speciálně pro tuto lokalitu navrženy zkušeným architektem. V závislosti na požadované velikosti domu je možné vybírat ze čtyř typových rodinných domů. Více informací o typových domech naleznete v sekci Typové domy.

V případě zájmu nabízíme možnost prodeje projektové dokumentace navrženého typového rodinného domu, např. pro realizaci na jiné lokalitě.

Informace o aktuální dostupnosti zasíťovaných stavebních pozemků naleznete na tomto webu v sekci Pozemky. Pro více informací se obraťte na kontakty uvedené v patičce stránky nebo v sekci Kontakt.

Prostorové regulace jednotlivých parcel s detailním popisem je možné nalézt na následujících odkazech:

Aktuality

Stavební povolení na křižovatku

Dne 4. 5. 2019 bylo vydáno stavební povolení na Úpravu místní komunikace a chodníku (křižovatku) ul. Obchodní.

Spuštění webu

Dne 18. 3. 2019 byl spuštěn web, který seznamuje širokou veřejnost s projektem Satelit RD Malé Pole Slavičín a nabízí přehled dostupných pozemků k prodeji.

Stavební povolení na komunikace, chodníky a parkovací plochy

Dne 18. 1. 2019 bylo vydáno stavební povolení na SO 101 Komunikace, chodníky, parkovací plochy.

Stavební povolení na vodovod a kanalizaci

Dne 15. 1. 2019 bylo vydáno stavební povolení na SO 301 Vodovod a SO 302 Kanalizace.

Územní rozhodnutí

Dne 6. 4. 2017 bylo vydáno územní rozhodnutí na projekt lokality Satelit RD Malé Pole Slavičín.